Зверніть увагу:

Радимо вам, перед тим як зв'язуватись із підприємством, перевірити його наявність у реєстрі, який веде Державна адміністрація промисловості та торгівлі КНР http://gsxt.saic.gov.cn/

Необхідно вибрати провінцію, де знаходиться компанія, далі – після переходу на регіональну сторінку – ввести назву або реєстраційний код компанії.

На сторінці компанії буде доступна наступна інформація:

- назва компанії;

- рік заснування компанії;

- реєстраційний номер;

- орган реєстрації;

- юридичний представник компанії.

Проект "Українське торговельне представництво в Китайській Народній Республіці" не несе відповідальності за дії осіб, ділові пропозиції яких розміщені на цьому сайті.

 
 
 

Shanghai Openchem Co., Ltd

openchem logo

Реєстраційний номер Назва компанії Тип компанії
3101152003193
Shanghai Openchem Co., Ltd
Товариство з обмеженою відповідальністю
Адреса для листування: Номери контактних телефонів Контактні особи
11/F Tonghua Tower,
NO.345 JinXiang Road,
PuDong,
Shanghai (Шанхай)
201206
China
+86 21 51389450 8007
Tan Jianjian (谭健健)
Сайт E-mail Мови спілкування
http://www.openchem.com.cn
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
китайська, англійська
Пропозиції товарів для експорту з Китаю

2933692910 - (SDIC) Sodium Dichloroisocyanurate
Дихлоризацианурат натрия

2933692200 - (TCCA) Trichloroisocyanuric Acid
Трихлоризоциануровая Кислота 

Про компанію
Заснована в 1988 році, Openchem активно працює в сфері виробництва, внутрішньої і міжнародної торгівлі, а також інвестицій. Головний офіс знаходиться в Шанхаї зони Цзиньцяо.

Ми спеціалізуємося на полімерних добавках, хімічних речовинах, косметичних інгредієнтах та інших спеціальних продуктах тонкого органічного синтезу. У 2005, наша R&D для нанесення полімерних добавок було нагороджено в Мілані, Італія. Починаючи з 2003 року, ми побудували 6 заводів, розташованих в провінції Цзянсу, Цзянсі, Шаньдун і Хебей.

Дякуючи нашому чудовому колективу, ми постачаємо велику кількість хімічних продуктів для наших клієнтів у всьому світі, а також імпортуємо багато хорошої хімічної продукції з міжнародного ринку до Китаю. Тепер, ми є єдиним агентом таких компаній, як EVERKEM (Італія), FLAMTECH (Італія), DOBER (США) і AKDENIZ KIMYA (Туреччина) в Китаї. Ми є дистриб'ютором компаній INEOS (Великобританія), INKKABOR (PERU), ARCHEAN (Індія), GUJARAT (Індія) і деяких інших іноземних компаній у Китаї.