03.08.2018

Запрошення на 19-у Міжнародну Хайнаньську виставку продуктів та їжі

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулись організатори Міжнародної Хайнаньської виставки продуктів та їжі, яка відбудеться у рамках дев'ятнадцятого Міжнародного туристського Карнавалу 2018 · Хайнань (19th Hainan International Tourism Island Carnival 2018 · Hainan International Tourism Food Exposition).

Виставка відбудеться з 23 листопада по 26 листопада 2018 року в Хайнаньському Міжнародному конференц-виставковому центрі в місті Хайкоу, провінція Хайнань, Китай.

Протягом виставкового періоду одночасно пройдуть декілька важливих заходів, у тому числі 3-я Міжнародна Хайнаньська виставка, присвячена всесвітньому рекреаційному туризму, Міжнародна китайська виставка з кейтерінгу 2018 року, харчові змагання 20 країн, Міжнародний карнавал вина та кави, Міжнародна конференція з харчових продуктів та інвестицій.

Цього року експозиція займає площу в 60 000 квадратних метрів і розділена на 22 виставкові площі, три зали і одну вулицю, що охоплюють сотні видів продуктів і закусок, таких як іноземна і національна китайська фасована їжа, хліб і кондитерські вироби, свіжі продукти, овочі та фрукти, здорові і органічні продукти, ісламська їжа, алкогольні напої, безалкогольні напої, закуски і печиво, охолоджені продукти і оброблені продукти, морепродукти, приправи, спеції і ароматизатори, боби, молочні продукти; продукти харчування, продукти швидкого приготування, продукти для відпочинку, м'ясні продукти, цукерки, вино і кава, чай, чайні сервізи, зерно і масло, допоміжні сільськогосподарські продукти, міжнародні та вітчизняні страви, відомі і видатні місцеві страви з міст і країн і т.п.

Під час виставки близько 2 000 професійних покупців з великих міжнародних і внутрішніх мереж супермаркетів, готелів, ресторанів та інших великих підприємств братимуть участь у переговорах і підписанні контракту. Крім того, міжнародні шеф-кухарі продемонструють свої кулінарні навички на виставці, де буде зібрано більше 200 000 глядачів.

В 2017 році експозиція за статистикою, привернула загалом близько 286 тисяч клієнтів із загальною сумою транзакції 236 мільйонів юанів (операції на суму 86 мільйонів юанів були здійснені на виставці, а вартість угод, підписаних на виставці, досягла 150 мільйонів юанів). Крім того, було 630 потенційних клієнтів, з угодами про наміри на 280 мільйонів юанів.

Виставка проводиться Комітетом з розвитку туризму провінції Хайнань та Народним урядом міста Хайкоу, Хайнань.

Контакти:
Ms. Amanda Lee 李嘉钰女士
Tel: +86-0898-65354115
Mob: (WeChat as well微信同): +86-176 0213 6831
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Address: Room 1808-1809, Building C of North District of Mingmen Square, No. 28, Lantian Road, Haikou City, Hainan Province, China
Сайт виставки: http://www.spycyw.com/

За додатковою інформацією прошу звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

2018 Hainan International Tourism Food Exposition

1. Запрошення на 19-у Міжнародну Хайнаньську виставку продуктів та їжі (англ.)

2. Загальний план Хайнаньського Міжнародного туристського Карнавалу 2018 та 19-ої Міжнародної Хайнаньської виставки продуктів та їжі (англ.)


18.07.2018

Співробітництво України з китайською провінцією Цзянсі в рамках ініціативи «Один пояс, один шлях»

Уряд провінції Цзянсі оприлюднив «Перелік ключових проектів з розвитку в рамках ініціативи «Один пояс, один шлях» в провінції Цзянсі в 2018 році». Уряд провінції активно заохочує підприємства в провінції Цзянсі до участі в ініціативі «Один пояс, один шлях» і сприяє розвитку проектів закордонного співробітництва.

До переліку входять 63 проекти, серед яких 3 з українськими компаніями:

1. Створення з українською компанією в Цзіндечжені (景德镇市, Jingdezhen, пров. Цзянсі, КНР) спільного підприємства з виробництва в Китаї легких вертольотів. Вартість проекту - 30 млн. доларів США.

2. Будівництво в Одеській області сільськогосподарського парку площею 500 гектарів з площею забудови 10 000 кв.м. Планується будівництво сільськогосподарського парку з аквакультурою, теплицями, заводами з переробки сільськогосподарської продукції та морозильною камерою. Вартість проекту - 10 млн. доларів США.

3. Будівництво триповерхового виставкового центру в Одесі, площею 8 000 кв.м. Вартість проекту - 8 млн. доларів США.

Джерело: Сайт Комісії з розвитку та реформ провінції Цзянсі

Для довідки: Провінція Цзянсі (江西, Jiangxi) розташована на південному сході Китаю. Площа території - 166,9 тис. кв.км. Населення провінції Цзянсі – 45,2 млн. (2013). ВВП провінції Цзянсі у 2016 році – 276,477 млрд. доларів США.


03.07.2018

Ще 17 українських підприємств отримали право експортувати шрот соняшниковий до Китаю

Генеральною адміністрацією з митних питань КНР (GACC) було схвалено та опубліковано перелік виробників шроту соняшникового, які мають право експорту до КНР (до переліку включені 24 підприємства).

Це стало результатом тривалої та плідної роботи держави, бізнесу та профільних асоціацій, а також є показником визнання діючої системи державного контролю при виробництві кормів рослинного походження в Україні та гарантій Держпродспоживслужби.


02.07.2018

Планується приїзд делегації медичних експертів з Китаю

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія Peace Tour Cultural Exchange Center, що організовує приїзд делегації медичних експертів з Китаю, включаючи президентів Japan-China Healthcare Exchange Association та Shanghai International Medicine Trading Co., ltd., професорів китайських госпіталів та ін.

Мета візиту делегації:

1. Зустрітись з фахівцями провідних клінік, що спеціалізуються на стовбурових клітинах та сурогатному материнстві в Україні для того, щоб:
a) побудувати співпрацю в галузі медичного туризму задля лікування китайських громадян;
б) запросити українських експертів до Китаю для сприяння клінічним дослідженням щодо стовбурових клітин;
в) створити спільне підприємство з українськими партнерами в Китаї.

2. Зустрітись з фахівцями провідних лабораторій (аналіз крові).

Делегація буде перебувати в Україні з 20 по 30 липня цього року.

За додатковою інформацією прошу звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

Stem cells


25.06.2018

Китайська компанія бажає імпортувати українську деревину

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, що хотіла б знайти надійних партнерів-постачальників української деревини, а саме:
- сухостою;
- берези;
- сосни;
- буку.

За додатковою інформацією прошу звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

drevesina i pilomaterialy


25.06.2018

Китайська компанія бажає інвестувати або придбати українські інноваційні технології або продукти

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, що хотіла б інвестувати або придбати українські інноваційні технології або продукти.

Вимоги: детальний опис (бізнес-план), інвестиційний лист (бажано англійською мовою).

Можливі форми кооперації: спільне підприємство, пряма купівля прав.

За додатковою інформацією прошу звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

Innovation


21.06.2018
Запрошення на 20-ий Китайський міжнародний ярмарок інвестицій та торгівлі (CIFIT)

До Українського торговельного представництва в Китаї звернувся Оргкомітет CIFIT, що є організатором двадцятого Китайського міжнародного ярмарку інвестицій та торгівлі (The 20th China International Fair for Investment and Trade (CIFIT)), затвердженого Державною радою Китайської Народної Республіки, який щороку відбувається у вересні у м. Сямен, Китай.

У період з 8 по 11 вересня 2018 р в м Сямень (КНР) буде проводитися 20-ий Китайський міжнародний ярмарок інвестицій та торгівлі, організований під патронажем Міністерства комерції КНР. Захід покликаний не тільки залучити іноземні інвестиції в економіку КНР, але і сприяє можливостям здійснення інвестиційної діяльності китайських компаній за кордоном. CIFIT проводиться щорічно, починаючи з 1997 р, і сьогодні є найбільшим торгово-інвестиційним ярмарком в Китаї.
CIFIT є єдиним міжнародним заходом, спрямованим на сприяння двостороннім інвестиціям. Це також найбільша інвестиційна подія, затверджена Глобальною асоціацією виставкової індустрії.

CIFIT має наступні основні події-компоненти:
- Інвестиційно-торговельна виставка,
- Міжнародний інвестиційний форум (IIF),
- серія семінарів з актуальних питань інвестицій та симпозіуми з проведення інвестиційних проектів.

Запрошуються до участі зацікавлені українські підприємства та організації зацікавленні у налагодженні двосторонніх інвестицій.

www.chinafair.org.cn
www.iiforum.org

Тел.: +86-592-2859830, +86-592-2859832
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Cifit 2018

1. INVITATION (англ.)
2. Докладні правила щодо додаткових послуг для закордонних експонентів CIFIT (англ.)
3. Пільгові умови (рос.)


13.06.2018
Україна та Китай підписали Меморандум про співробітництво та сприяння взаємній торгівлі м’ясом птиці

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа підписав Меморандум про взаєморозуміння між Головним митним управлінням Китайської Народної Республіки та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів щодо співробітництва та сприяння взаємній торгівлі між м’ясом птиці між Україною та Китаєм.

Підписання Меморандуму відбулося 7 червня 2018 року у м. Нінбо у рамках перебування Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи у КНР та участі у ІІІ Діалозі між Китаєм та країнами ЦСЄ зі співробітництва з питань нагляду за якістю, інспекції та карантину, які організовані компетентною службою Китаю.

Для довідки: Держпродспоживслужба та компетентний орган Спеціального адміністративного округу Гонконгу (Agriculture, Fisheries and Conservation Department) погодили ветеринарний сертифікат для експорту м'яса птиці та продуктів з нього, яєць та яєчних продуктів з України до Спеціального адміністративного округу Гонконгу (Health certificate for export of poultry meat / eggs & egg products from Ukraine to Hong Kong).

Certificate for export of poultry meat

Certificate for export of poultry meat 2


06.06.2018
Запрошення на 7-у Пекінську міжнародну вищу медичну та оздоровчу виставку (BIHM)

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія Zhenwei Exhibition Corp., що є організатором Пекінської міжнародної вищої медичної та оздоровчої виставки.

Компанія запрошує українських підприємців до участі у 7-ій Пекінській міжнародній вищій медичній та оздоровчій виставці (BIHM) (The 7th Beijing International Top Health & Medical Exhibition (BIHM)), що відбудеться з 27 липня по 29 липня 2018 р. в Китайському міжнародному виставковому центрі (China International Exhibition Center)

Діапазон експозицій: загальні міжнародні лікарні, медична косметологія та інституції лікування старінням, лікування стовбуровими клітинами, ЕКО, заморожування яйцеклітин та ін.

Організатор: Zhenwei Exhibition Corp. - це компанія, що була заснована в 2000 році та оцінена як одна з десяти найвпливовіших виставкових організацій Китаю в 2006 році. Виставка Zhenwei є членом Глобальної асоціації виставкової індустрії (UFI).

Сайт виставки: http://www.bihmexpo.com/en/

Контакти:
Тел: (0086) 13691150190 (Wechat)
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За додатковою інформацією прошу звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

BIHM logo


06.06.2018
Китайська компанія бажає імпортувати мідний брухт

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, що хотіла б знайти надійних українських партнерів-постачальників мідного брухту.

Кількість: 5 000 тонн/місяць.

За додатковою інформацією прошу звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.


16.05.2018
Запити китайських компаній
 

До Українського торгового представництва в Китаї звернулась Китайська компанія, яка шукає надійного партнера для спільного будівництва заводу по сортуванню і переробці пластику на території України.
Китайська компанія займається переробкою пластикових відходів, розробкою і застосуванням інтелектуального обладнання для переробки пластикових відходів. Основними продуктами є стрічки поліпропіленові, пластикові гранули PET, басейни PP і водопровідні труби PVC.
Компанія шукає українських партнерів для спільного будівництва заводу по сортуванню і переробці пластику на території України.
______________________________________________________

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, що хотіла б знайти надійних партнерів-постачальників поліетилентерефталатних стрічок.
Кількість: 2 000 – 3 000 тонн/рік.
Упаковка: вага нетто 25 кг / котушка; контейнери 40 футів.
Умови доставки: CIF Ningbo (море) чи Chongqing (потяг).
______________________________________________________

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, що хотіла б знайти надійних партнерів-постачальників нафтового коксу.
Кількість: 150 000 тон/рік.
______________________________________________________

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, що хотіла б знайти надійних партнерів-постачальників не біленої хвойної целюлози і хвойної тирси для паперового виробництва.
______________________________________________________

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, що хотіла б знайти надійних партнерів-постачальників винограду, яблук, груш та черешні.
Умови доставки: CIF Гонконг (40 футовий контейнер-рефрижератор).

За додатковою інформацією прошу звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.


15.05.2018
Запити китайських компаній

До Українського торговельного представництва в Китаї
звернулась китайська компанія Dongying Nuoer Chemical Co., Ltd., що є виробником PAM (Polyacrylamide) (поліакриламід).
Споживачами поліакриламіду є: гірничі заводи, компанії, що працюють у галузі важкої промисловості, муніципальні компанії з очищення стічних вод і т.п.
Компанія шукає підприємців, що зацікавлені у імпорті поліакриламіду в Україну.
______________________________________________________

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія Qingdao Hanlong Metal Co, Ltd.
Компанія є виробником металевих штампованих деталей і компонентів з заліза і міді. Компанія може виробляти різні види деталей за індивідуальними запитами клієнта, шукає партнерів, покупців, дистриб'юторів на території України.
______________________________________________________

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія Shandong Yehui Coated Steel Co.Ltd.
Компанія є виробником:
- сталевих котушок: оцинкованих сталевих котушок (GI) / сталевих котушок Galvalume (GL) / попередньо забарвлених сталевих котушок (PPGI),
- сталевих листів: листів оцинкованої сталі / листів з гофрованої сталі.
Компанія шукає партнерів, покупців, дистриб'юторів на території України.
______________________________________________________

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія Shijiazhuang Tonhe Electronics Technologies Co., Ltd.
Компанія виробляє надшвидкісні зарядні станції для електромобілів, бортові зарядні пристрої для електромобілів, випрямні модульні системи для енергетики, телеком- і телерадіопередавальне обладнання, живлення бортових систем суден, систем безпеки, вітро- і сонячної відновлюваної енергії і т.п.
Компанія шукає дистриб'юторів в Україні.


За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.


27.03.2018
Китайська компанія бажає імпортувати український соняшниковий шрот, буряковий жом та рафіновану соняшникову олію

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, що хотіла б знайти надійних партнерів-постачальників соняшникового шроту, бурякового жому та рафінованої соняшникової олії.

Представники компанії завітають до України з діловим візитом з 3 по 12 квітня цього року.
Обов’язкові вимоги: потужності по виробництву шроту та жому мають бути акредитовані AQSIQ для експорту в КНР та на даний момент включені до списку затвердженого AQSIQ (Головне управління КНР з контролю якості, інспекції і карантину (General Administration of Quality Supervision, Inspection and Quarantine of the People's Republic of China - AQSIQ / 国家 质量 监督 检验 检疫 总局).
За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

шрот


23.03.2018
Китайська компанія бажає імпортувати українське пшеничне борошно

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, що хотіла б знайти надійних партнерів-постачальників пшеничного борошна.

В кінці квітня представники компанії планують завітати до України з діловим візитом.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Українського торговельного представництва в Китаї. muka pshenichnaya


16.03.2018
Запрошення на Китайську міжнародну виставку медичного туризму

До Українського торгового представництва в Китаї звернулась китайська компанія Guangzhou Zhenghe Exhibition Service Co., Ltd., що є організатором Китайської міжнародної виставки медичного туризму (найбільшої в Китаї).

В 2018 році Китайська міжнародна виставка медичного туризму відбудеться у трьох місцях у Шанхаї, Ченду та Пекіні. Виставка відбудеться у Шанхаї 18-20 травня, 6-8 липня в Ченду та 16-18 листопада в Пекіні.
Запрошуються до участі українські медичні установи та загальні лікарні, тур-агенції, установи охорони здоров'я та медичного страхування, лікарні та клініки для лікування старіння, висококваліфіковані лікарі, центри управління охороною здоров'я та центр медичної експертизи, оздоровчі клуби здоров'я, лікарня пластичної хірургії та мобільного медичного лікування, центри репродуктивної медицини.
Guangzhou Zhenghe Exhibition Service Co., Ltd.
Адреса: Room 713, International purchasing center, No.8 Pazhou Road East , Haizhu District, Guangzhou
Тел.: (0086) 13928598027 (пані Ліся)
E-mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Exhibition official websitehttp://www.cmtf.net
Company websitehttp://www.expozh.com

China International Medical Tourism Fair


26.10.2017
Запрошення на 15-у Китайську міжнародну виставку шин, коліс та гуми (CTF 2018)

До Українського торгового представництва в Китаї звернулась китайська компанія Jinnoc Int'l Expo Co., Ltd.

Компанія запрошує українських підприємців до участі у 15-й Китайській міжнародній виставці шин, коліс та гуми (The 15th China Int’l Tyre, Wheel and Rubber Fair (CTF 2018)).

До уваги фахівців будуть представлені всі види шин, покриттів, труб, коліс, дисків (зі сталі та з легких металів) для комерційних, земснарядних та сільськогосподарських машин, колісні чохли і т.д. Будуть присутні виробники натурального каучуку, сировин та технологічного обладнання.
Також, будуть представлені і інші пов'язані послуги: логістика, сертифікація, страхування, фінансові послуги тощо.

Дата проведення: 9-11 квітня 2018 року.
Місце проведення: Міжнародний виставковий центр м. Ціндао (Qingdao International Convention Center).
Адреса: No. 9 Miaoling Road, Laoshan District, Qingdao City, Shandong Province, China
Тел: +86-532-55557078
Моб / Wechat: 15165294841
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Веб-сайт: http://en.tyrexpoasia.cn/

Jinnoc виставка резини 2018


09.10.2017
Інвестиції у відновлювальну енергетику України

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія TBEA Xinjiang SunOasis Co., Ltd., яка зацікавлена інвестувати у проекти відновлювальної енергетики в Україні:
сонячні, вітрові, електростанції, які працюють на біопаливі та ін.
Компанію цікавлять інвестиції у проекти відновлювальної енергетики потужністю понад 5 МВт.
Представники компанії TBEA Xinjiang SunOasis Co., Ltd. зараз знаходяться в Україні.
За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

Для довідки: Компанія TBEA планує реалізувати в Україні масштабний інвестиційний проект, а саме – будівництво найбільшої вітрової електростанції у Східній Європі. Запуск джерела відновлювальної енергії на території Миколаївської області наразі передбачається на 2019 рік. Його потужність складе 500 МВт.

TBEA II

TBEA wind


18.09.2017
Візит в Україну представників компанії TBEA

17 вересня 2017 року за участі Українського торговельного представництва в КНР була проведена зустріч представників китайських компаній TBEA Xinjiang SunOasis Co., TBEA Xinjiang Transformer Factory, TBEA Xinjiang International Company з українськими інвесторами. Під час зустрічі були обговорені питання інвестування в альтернативну енергетику в Україні.

TBEA 17.09.17 2

TBEA II


15.09.2017
Ринок КНР відкрито для експорту українського соняшникового шроту та бурякового жому

15 вересня 2017 року у рамках II Конференції з питань якості, організованої Генеральною адміністрацією нагляду за якістю, інспекції та карантину КНР (AQSIQ - General Administration of Quality Supervision, Inspection and Quarantine, кит.: 中华人民共和国国家质量监督检验检疫总局) у м. Шанхай, Мінагрополітики та AQSIQ підписали протоколи санітарних та фітосанітарних вимог щодо експорту соняшникового шроту та бурякового жому з України до Китайської Народної Республіки. З української сторони підписантом виступала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, а з китайської сторони – пан Віце-Міністр AQSIQ Чень Ґан (陈 钢). Перелік виробників бурякового жому, які мають право експорту до КНР.

Нагадаємо, що 22 травня цього року Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Генеральна адміністрація нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки (AQSIQ) підписали Протокол інспекційних, карантинних та ветеринарно-санітарних вимог щодо експорту замороженої яловичини з України до Китайської Народної Республіки.

Для довідки: за результатами переговорів між представниками Міністерства аграрної політики та продовольства України, Держпродспоживслужби, урядових делегацій та відпрацювання експертами на технічному рівні всіх питань, список українських підприємств, які мають право експортувати до Китайської Народної Республіки молочну продукцію, складає 28 підприємств.

  1. Перелік осіб, які планують експорт кукурудзи до КНР
  2. Перелік місць зберігання, з яких планується експорт кукурудзи до КНР
  3. Перелік осіб, які планують експорт ячменю до КНР
  4. Перелік місць зберігання, з яких планується експорт ячменю до КНР
  5. Перелік осіб, які планують експорт сої до КНР
  6. Перелік місць зберігання, з яких планується експорт сої до КНР

AQSIQ соняшниковий шрот

AQSIQ соняшниковий шрот 2


06.09.2017
Візит в Україну представників компанії TBEA

06 вересня 2017 року за участі Українського торговельного представництва в Китаї відбулась зустріч представників компанії «TBEA Xinjiang International Company» з українськими інвесторами. У зустрічі також брав участь голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України пан Савчук С.Д.

Компанія TBEA є провідним виробником сучасного обладнання у сфері енергетики.
Компанія TBEA:
- надає екологічне, інтелектуальне, надійне і високоефективне електроенергетичне обладнання більш ніж 60 країнам світу;
- виконує будівництво "під ключ", починаючи з досліджень, проектування, будівництва, монтажу, пусконалагодження, включаючи навчання, експлуатацію, гарантійне обслуговування.
Під час зустрічі було обговорено:
- потенціал України у сфері альтернативної енергетики;
- потенціал Зони відчуження у Чорнобилі для виробництва сонячної електроенергії.
По результату зустрічі TBEA виявило зацікавленість щодо інвестицій у проекти в Україні у сфері енергетики. Зокрема Компанія має намір реалізувати в Україні масштабні проекти у сфері альтернативної енергетики до кінця 2019 року обсягом понад 50 МВт, у сонячній та вітряній генерації.

TBEA

TBEA II


10.08.2017
Китайська компанія бажає імпортувати молочну продукцію

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, що хотіла б імпортувати з України молочні продукти:

1. Сироватка молочна демінералізована суха D 40%;
2. Концентрат сироваткового білка КСБ-34%;
3. Молоко незбиране сухе.

За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

dry milk


24.07.2017
Китайська компанія бажає імпортувати українські товари

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія European Delong (Hong Kong) Group Company Limited, що хотіла б імпортувати з України:

• Сою
• Пшеницю
• Кукурудзу
• Напівзаморожену кукурудзу (Semi-fermented corn feed)
• Картопляний крохмаль
• Соняшникову олію (нерафіновану)
• Рапсове масло
• Соняшниковий шрот (корм для тварин)
За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.


17.07.2017
Китайська компанія шукає постачальника кукурудзи
 

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулася китайська компанія, яка хотіла б імпортувати з України кукурудзу.

Обсяг: 100,000 MT на місяць
Умови доставки: CIF Qingdao
Умови оплати: Letter of Credit
Якісні показники: ДСТУ влаштує (Moisture (max) 14.0%, Contents of trash (max) 2.0%, Grain impurity (max) 10.0%, Contamination not allowed)
За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

corn


12.07.2017
Запрошення на 19-у Китайську міжнародну виставку автоматизації

До Українського торгового представництва в Китаї звернулась китайська компанія Jinnoc Int'l Expo Co., Ltd.
Компанія запрошує українських підприємців до участі у 19-й Китайській міжнародній виставці автоматизації (The 19th China International Automation Exhibition).

До уваги фахівців будуть представлені апаратні і програмні засоби автоматичного контролю і регулювання технологічних процесів, промислові роботи, оптоволоконні технології, інформаційні та комунікаційні технології, бездротові лінії зв'язку, обладнання та інструменти для вимірювання та тестування, промислові комплектуючі та компоненти, продукти і технології суміжних галузей і т.і. На численних зустрічах, семінарах, презентаціях гості зможуть отримати повну інформацію про новинки і ноу-хау в секторі промислової автоматизації.

Під час виставки відбудуться:
- Наукова конференція провінції Шаньдун (Shandong Science Academic Conference), а також конференція провінції Шаньдун (Shandong Conference)
- Діалог між виробництвом інтелекту і промисловістю 4.0 (Dialogue between Intelligence manufacture and industry 4.0)
- 2017 Китайська конференція з автоматизації (2017 China Automation Conference)
- Конференція з випуску промислових роботів і нових продуктів (Industrial Robots Summit and New Products Release Conference)
- 2017 Конференція з просування нових продуктів (2017 New Products Promotion Conference)

Дата проведення: 2-6 серпня.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр м. Ціндао (Qingdao International Convention Center (QICC)).

Веб-сайт виставки: http://www.zd-yiqi.com/

QICC logo


28.06.2017
Китайська компанія шукає постачальника соняшникової олії

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась велика шанхайська компанія, яка шукає надійного постачальника бутильованої рафінованої соняшникової олії в Україні.
Спершу компанія хоче замовити пробну партію:
Кількість пробної партії: 1-2 х 40-футових контейнери.
Якість: "P" grade.
Упаковка: 1L PET bottle and 5L PET bottle packages.
Етикетка: українського виробника.
Умови оплати: at present our payment 20% down payment + 80% T/T after shipment against all shipping documents.
Умови доставки: CIF Shanghai.
За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї. 

sun fl oil


22.06.2017
Китайська компанія бажає будувати в Україні сонячні електростанції

До Українського торговельного представництва в Китаї звернувся представник китайської компанії, яка випускає обладнання для сонячних електростанцій.
Для проектів фотовольтаїки в Україні китайська компанія розглядає наступні три плани співробітництва:
1. Китайська компанія будує сонячну електростанцію (обладнання і апаратура) в Україні, а українська компанія оплачує виконані роботи.
2. Китайська компанія може співпрацювати з компанією в Україні для спільного проекту з будівництва сонячної електростанції, а після завершення проекту дохід може бути розділений на акції спільного підприємства.
3. Китайська компанія може безпосередньо інвестувати в проект сонячної електростанції в Україні, після виконання проекту вони можуть отримати вигоду від місцевої комерційної діяльності.
За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї. 

PV


19.06.2017
Завершився візит в Україну представника компанії BAIC

Завершився візит в Україну пана Лі Шу – менеджера по регіону Центральної і Західної Азії компанії BAIC International Development Co., Ltd.

Під час візиту відбулись зустрічі пана Лі з потенційними українськими дилерами електромобілів BAIC BJEV.
Наступний візит в Україну керівника компанії BAIC планується в серпні.
Необхідно подякувати обласним державним адміністраціям України та регіональним торгово-промисловим палатам, які організували оповіщення українських підприємців про візит пана Лі.

За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

BAIC meeting 2

На фото зустріч пана Лі з українськими підприємцями


12.06.2017
BAIC BJEV планує продавати в Україні власні електромобілі

Вчора в Україну прилетів Менеджер по регіону Центральної і Західної Азії компанії BAIC International Development Co., Ltd. пан Лі Шу (李术).
Метою його приїзду є зустрічі з потенційними українськими дилерами електромобілів, які виробляє компанія BAIC BJEV.
Пан Лі Шу планує пробути в Києві до 18 числа цього місяця.

BAIC BJEV входить до ТОП-10 світових лідерів з виробництва електромобілів. Компанія BAIC BJEV посідає 5 місце у світі за результатами продажів електромобілів у 2016 році після компаній BYD (Китай), Tesla (США), BMW (ФРН) та Nissan (Японія). На 6 місці – Volkswagen (ФРН), 7 – Zotye (Китай), 8 – Chevrolet (США), 9 – Mitsubishi (Японія), 10 – Renault (Франція).

За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

BAIC all

BAIC BJEV ArcFox 72