27.03.2018
Китайська компанія бажає імпортувати український соняшниковий шрот, буряковий жом та рафіновану соняшникову олію

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, що хотіла б знайти надійних партнерів-постачальників соняшникового шроту, бурякового жому та рафінованої соняшникової олії.

Представники компанії завітають до України з діловим візитом з 3 по 12 квітня цього року.
Обов’язкові вимоги: потужності по виробництву шроту та жому мають бути акредитовані AQSIQ для експорту в КНР та на даний момент включені до списку затвердженого AQSIQ (Головне управління КНР з контролю якості, інспекції і карантину (General Administration of Quality Supervision, Inspection and Quarantine of the People's Republic of China - AQSIQ / 国家 质量 监督 检验 检疫 总局).
За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

шрот


23.03.2018
Китайська компанія бажає імпортувати українське пшеничне борошно

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, що хотіла б знайти надійних партнерів-постачальників пшеничного борошна.

В кінці квітня представники компанії планують завітати до України з діловим візитом.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Українського торговельного представництва в Китаї. muka pshenichnaya

 


16.03.2018
Запрошення на Китайську міжнародну виставку медичного туризму

До Українського торгового представництва в Китаї звернулась китайська компанія Guangzhou Zhenghe Exhibition Service Co., Ltd., що є організатором Китайської міжнародної виставки медичного туризму (найбільшої в Китаї).

В 2018 році Китайська міжнародна виставка медичного туризму відбудеться у трьох місцях у Шанхаї, Ченду та Пекіні. Виставка відбудеться у Шанхаї 18-20 травня, 6-8 липня в Ченду та 16-18 листопада в Пекіні.
Запрошуються до участі українські медичні установи та загальні лікарні, тур-агенції, установи охорони здоров'я та медичного страхування, лікарні та клініки для лікування старіння, висококваліфіковані лікарі, центри управління охороною здоров'я та центр медичної експертизи, оздоровчі клуби здоров'я, лікарня пластичної хірургії та мобільного медичного лікування, центри репродуктивної медицини.
Guangzhou Zhenghe Exhibition Service Co., Ltd.
Адреса: Room 713, International purchasing center, No.8 Pazhou Road East , Haizhu District, Guangzhou
Тел.: (0086) 13928598027 (пані Ліся)
E-mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Exhibition official websitehttp://www.cmtf.net
Company websitehttp://www.expozh.com

China International Medical Tourism Fair


26.10.2017
Запрошення на 15-у Китайську міжнародну виставку шин, коліс та гуми (CTF 2018)

До Українського торгового представництва в Китаї звернулась китайська компанія Jinnoc Int'l Expo Co., Ltd.

Компанія запрошує українських підприємців до участі у 15-й Китайській міжнародній виставці шин, коліс та гуми (The 15th China Int’l Tyre, Wheel and Rubber Fair (CTF 2018)).

До уваги фахівців будуть представлені всі види шин, покриттів, труб, коліс, дисків (зі сталі та з легких металів) для комерційних, земснарядних та сільськогосподарських машин, колісні чохли і т.д. Будуть присутні виробники натурального каучуку, сировин та технологічного обладнання.
Також, будуть представлені і інші пов'язані послуги: логістика, сертифікація, страхування, фінансові послуги тощо.

Дата проведення: 9-11 квітня 2018 року.
Місце проведення: Міжнародний виставковий центр м. Ціндао (Qingdao International Convention Center).
Адреса: No. 9 Miaoling Road, Laoshan District, Qingdao City, Shandong Province, China
Тел: +86-532-55557078
Моб / Wechat: 15165294841
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Веб-сайт: http://en.tyrexpoasia.cn/

Jinnoc виставка резини 2018


09.10.2017
Інвестиції у відновлювальну енергетику України

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія TBEA Xinjiang SunOasis Co., Ltd., яка зацікавлена інвестувати у проекти відновлювальної енергетики в Україні:
сонячні, вітрові, електростанції, які працюють на біопаливі та ін.
Компанію цікавлять інвестиції у проекти відновлювальної енергетики потужністю понад 5 МВт.
Представники компанії TBEA Xinjiang SunOasis Co., Ltd. зараз знаходяться в Україні.
За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

Для довідки: Компанія TBEA планує реалізувати в Україні масштабний інвестиційний проект, а саме – будівництво найбільшої вітрової електростанції у Східній Європі. Запуск джерела відновлювальної енергії на території Миколаївської області наразі передбачається на 2019 рік. Його потужність складе 500 МВт.

TBEA II

TBEA wind


18.09.2017
Візит в Україну представників компанії TBEA

17 вересня 2017 року за участі Українського торговельного представництва в КНР була проведена зустріч представників китайських компаній TBEA Xinjiang SunOasis Co., TBEA Xinjiang Transformer Factory, TBEA Xinjiang International Company з українськими інвесторами. Під час зустрічі були обговорені питання інвестування в альтернативну енергетику в Україні.

TBEA 17.09.17 2

TBEA II


15.09.2017
Ринок КНР відкрито для експорту українського соняшникового шроту та бурякового жому

15 вересня 2017 року у рамках II Конференції з питань якості, організованої Генеральною адміністрацією нагляду за якістю, інспекції та карантину КНР (AQSIQ - General Administration of Quality Supervision, Inspection and Quarantine, кит.: 中华人民共和国国家质量监督检验检疫总局) у м. Шанхай, Мінагрополітики та AQSIQ підписали протоколи санітарних та фітосанітарних вимог щодо експорту соняшникового шроту та бурякового жому з України до Китайської Народної Республіки. З української сторони підписантом виступала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, а з китайської сторони – пан Віце-Міністр AQSIQ Чень Ґан (陈 钢).

Нагадаємо, що 22 травня цього року Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Генеральна адміністрація нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки (AQSIQ) підписали Протокол інспекційних, карантинних та ветеринарно-санітарних вимог щодо експорту замороженої яловичини з України до Китайської Народної Республіки.

Для довідки: за результатами переговорів між представниками Міністерства аграрної політики та продовольства України, Держпродспоживслужби, урядових делегацій та відпрацювання експертами на технічному рівні всіх питань, список українських підприємств, які мають право експортувати до Китайської Народної Республіки молочну продукцію, складає 27 підприємств.

AQSIQ соняшниковий шрот

AQSIQ соняшниковий шрот 2


06.09.2017
Візит в Україну представників компанії TBEA

06 вересня 2017 року за участі Українського торговельного представництва в Китаї відбулась зустріч представників компанії «TBEA Xinjiang International Company» з українськими інвесторами. У зустрічі також брав участь голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України пан Савчук С.Д.

Компанія TBEA є провідним виробником сучасного обладнання у сфері енергетики.
Компанія TBEA:
- надає екологічне, інтелектуальне, надійне і високоефективне електроенергетичне обладнання більш ніж 60 країнам світу;
- виконує будівництво "під ключ", починаючи з досліджень, проектування, будівництва, монтажу, пусконалагодження, включаючи навчання, експлуатацію, гарантійне обслуговування.
Під час зустрічі було обговорено:
- потенціал України у сфері альтернативної енергетики;
- потенціал Зони відчуження у Чорнобилі для виробництва сонячної електроенергії.
По результату зустрічі TBEA виявило зацікавленість щодо інвестицій у проекти в Україні у сфері енергетики. Зокрема Компанія має намір реалізувати в Україні масштабні проекти у сфері альтернативної енергетики до кінця 2019 року обсягом понад 50 МВт, у сонячній та вітряній генерації.

TBEA

TBEA II


10.08.2017
Китайська компанія бажає імпортувати молочну продукцію

 

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, що хотіла б імпортувати з України молочні продукти:

1. Сироватка молочна демінералізована суха D 40%;
2. Концентрат сироваткового білка КСБ-34%;
3. Молоко незбиране сухе.

За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

dry milk

 


24.07.2017
Китайська компанія бажає імпортувати українські товари

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія European Delong (Hong Kong) Group Company Limited, що хотіла б імпортувати з України:

• Сою
• Пшеницю
• Кукурудзу
• Напівзаморожену кукурудзу (Semi-fermented corn feed)
• Картопляний крохмаль
• Соняшникову олію (нерафіновану)
• Рапсове масло
• Соняшниковий шрот (корм для тварин)
За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.


17.07.2017
Китайська компанія шукає постачальника кукурудзи
 

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулася китайська компанія, яка хотіла б імпортувати з України кукурудзу.
Обсяг: 100,000 MT на місяць
Умови доставки: CIF Qingdao
Умови оплати: Letter of Credit
Якісні показники: ДСТУ влаштує (Moisture (max) 14.0%, Contents of trash (max) 2.0%, Grain impurity (max) 10.0%, Contamination not allowed)
За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

corn


12.07.2017
Запрошення на 19-у Китайську міжнародну виставку автоматизації

До Українського торгового представництва в Китаї звернулась китайська компанія Jinnoc Int'l Expo Co., Ltd.
Компанія запрошує українських підприємців до участі у 19-й Китайській міжнародній виставці автоматизації (The 19th China International Automation Exhibition).

До уваги фахівців будуть представлені апаратні і програмні засоби автоматичного контролю і регулювання технологічних процесів, промислові роботи, оптоволоконні технології, інформаційні та комунікаційні технології, бездротові лінії зв'язку, обладнання та інструменти для вимірювання та тестування, промислові комплектуючі та компоненти, продукти і технології суміжних галузей і т.і. На численних зустрічах, семінарах, презентаціях гості зможуть отримати повну інформацію про новинки і ноу-хау в секторі промислової автоматизації.

Під час виставки відбудуться:
- Наукова конференція провінції Шаньдун (Shandong Science Academic Conference), а також конференція провінції Шаньдун (Shandong Conference)
- Діалог між виробництвом інтелекту і промисловістю 4.0 (Dialogue between Intelligence manufacture and industry 4.0)
- 2017 Китайська конференція з автоматизації (2017 China Automation Conference)
- Конференція з випуску промислових роботів і нових продуктів (Industrial Robots Summit and New Products Release Conference)
- 2017 Конференція з просування нових продуктів (2017 New Products Promotion Conference)

Дата проведення: 2-6 серпня.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр м. Ціндао (Qingdao International Convention Center (QICC)).

Веб-сайт виставки: http://www.zd-yiqi.com/

QICC logo

 


28.06.2017
Китайська компанія шукає постачальника соняшникової олії

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась велика шанхайська компанія, яка шукає надійного постачальника бутильованої рафінованої соняшникової олії в Україні.
Спершу компанія хоче замовити пробну партію:
Кількість пробної партії: 1-2 х 40-футових контейнери.
Якість: "P" grade.
Упаковка: 1L PET bottle and 5L PET bottle packages.
Етикетка: українського виробника.
Умови оплати: at present our payment 20% down payment + 80% T/T after shipment against all shipping documents.
Умови доставки: CIF Shanghai.
За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї. 

sun fl oil


22.06.2017

Китайська компанія бажає будувати в Україні сонячні електростанції

До Українського торговельного представництва в Китаї звернувся представник китайської компанії, яка випускає обладнання для сонячних електростанцій.
Для проектів фотовольтаїки в Україні китайська компанія розглядає наступні три плани співробітництва:
1. Китайська компанія будує сонячну електростанцію (обладнання і апаратура) в Україні, а українська компанія оплачує виконані роботи.
2. Китайська компанія може співпрацювати з компанією в Україні для спільного проекту з будівництва сонячної електростанції, а після завершення проекту дохід може бути розділений на акції спільного підприємства.
3. Китайська компанія може безпосередньо інвестувати в проект сонячної електростанції в Україні, після виконання проекту вони можуть отримати вигоду від місцевої комерційної діяльності.
За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї. 

PV


19.06.2017
Завершився візит в Україну представника компанії BAIC

Завершився візит в Україну пана Лі Шу – менеджера по регіону Центральної і Західної Азії компанії BAIC International Development Co., Ltd.

Під час візиту відбулись зустрічі пана Лі з потенційними українськими дилерами електромобілів BAIC BJEV.
Наступний візит в Україну керівника компанії BAIC планується в серпні.
Необхідно подякувати обласним державним адміністраціям України та регіональним торгово-промисловим палатам, які організували оповіщення українських підприємців про візит пана Лі.

За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

BAIC meeting 2

На фото зустріч пана Лі з українськими підприємцями


12.06.2017
BAIC BJEV планує продавати в Україні власні електромобілі

Вчора в Україну прилетів Менеджер по регіону Центральної і Західної Азії компанії BAIC International Development Co., Ltd. пан Лі Шу (李术).
Метою його приїзду є зустрічі з потенційними українськими дилерами електромобілів, які виробляє компанія BAIC BJEV.
Пан Лі Шу планує пробути в Києві до 18 числа цього місяця.

BAIC BJEV входить до ТОП-10 світових лідерів з виробництва електромобілів. Компанія BAIC BJEV посідає 5 місце у світі за результатами продажів електромобілів у 2016 році після компаній BYD (Китай), Tesla (США), BMW (ФРН) та Nissan (Японія). На 6 місці – Volkswagen (ФРН), 7 – Zotye (Китай), 8 – Chevrolet (США), 9 – Mitsubishi (Японія), 10 – Renault (Франція).

За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

BAIC all

BAIC BJEV ArcFox 72