Новини > Текст


Посол Китаю в Україні пан Ду Вей та його дружина провели прощальний прийом

amb Du Wei 1

23 грудня посол Китаю в Україні пан Ду Вей та його дружина провели прощальний прийом у київському готелі "Intercontinental" з нагоди завершення каденції надзвичайного та повноважного посла КНР в Україні. На церемонії були присутні представники українського уряду, бізнесу, освіти, культури, науки, посли всіх країн, організацій, що фінансуються Китаєм в Україні, а також зарубіжні китайські та іноземні студенти.

amb Du Wei 2

У своєму виступі пан Ду Вей згадав про три з половиною роки роботи і життя в Україні, а також подякував усім друзям за їх багаторічні зусилля щодо сприяння розвиткові китайсько-українських відносин і підтримці роботи посольства. Пан Ду Вей зазначив, що за останні три з половиною роки завдяки спільним зусиллям Китаю і України двосторонні обміни та співробітництво у різних областях досягли значного прогресу.

amb Du Wei 3

Китай став найбільшим торговим партнером України. Число інститутів Конфуція і класів Конфуція, відкритих і таких, що скоро відкриються в Україні, майже подвоїлася до 11, що є рідкісним явищем в світі, і число людей, що вивчають китайську мову в Україні, також зростає у геометричній прогресії. Число китайських туристів в Україну більш ніж подвоїлося, досягнувши майже 60 000 чоловік.

amb Du Wei 4

Пан Ду Вей підкреслив, що новий уряд України прихильний до просування миру на сході, розвитку вітчизняної економіки, прийняв ряд реформаторських заходів, внаслідок яких країна повсюдно демонструє натхненний рух "вперед угору". Він завжди вважав, що Україна має всі умови для того, щоб стати європейською державою, що країна знаходиться на правильному шляху, її відродження не за горами. Він упевнений у майбутньому України і сподівається на китайсько-українське співробітництво!

amb Du Wei 5

У своєму виступі від імені українського уряду заступник міністра закордонних справ України пан Кислиця, висловив свою високу вдячність і щиру подяку послу Ду за його важливий внесок в розвиток відносин між Китаєм і Україною.

Присутні серцево розмовляли з послом Ду і повністю підтвердили його внесок у розвиток відносин між Україною і Китаєм в період його перебування на цьому посту. Вони висловив жаль у зв'язку з завершенням каденції посла Ду і висловили надію, що посол Ду буде і надалі піклуватися і підтримувати розвиток відносин між Україною і Китаєм.

Джерело: сайт "Женьмінь Жибао"