Новини > Текст


Українсько-китайська робоча група зі співробітництва в галузі космосу провела засідання в КБ «Південне»

У КБ «Південне» відбулося спільне засідання українсько-китайської робочої групи зі співробітництва в галузі космосу. Його метою була підготовка до VI засідання Українсько-китайської підкомісії зі співробітництва в космічній сфері, яке відбудеться в 2020 році.

KBU 1

Українсько-китайська Підкомісія з питань співробітництва у сфері освоєння космічного простору в мирних цілях була створена в 1995 році. Довгострокова програма українсько-китайського співробітництва в космічній сфері на 2016-2020 роки була затверджена на засіданні Підкомісії у квітні 2016 року в Києві.

KBU 2

На спільному засіданні українсько-китайської робочої групи в КБ «Південне» пройшло обговорення Програми українсько-китайського співробітництва в галузі космосу на 2016-2020 роки, проведена робота з підготовки проекту Програми українсько-китайського співробітництва в галузі космосу на 2021-2025 роки.

KBU 3

У рамках зустрічі китайські колеги також відвідали нові виробничі потужності КБ «Південне» – багатофункціональний центр випробувань інтегрованих навігаційних систем, цех складання та електричних випробувань космічних апаратів, адитивне виробництво, електрогідравлічні стенди для динамічних випробувань, обчислювальний центр із суперкомп'ютером, комплекс композиційних матеріалів і нових технологій.

KBU 4

KBU 5

Джерело: сайт КБ «Південне»