Новини > Текст


Китайська компанія побудує на Черкащині СЕС потужністю 100 МВт

Консорціум, створений China Energy Construction International Corporation та Anhui No. 1 Electric Power Construction Co., Ltd., підписав EPC-контракт для фотоелектричного проекту Колодисте (Уманський р-н Черкаської обл.) потужністю 100 МВт з українською компанією Energo Impulse (ТОВ "Енерго Імпульс Україна") на віртуальній зустрічі 8 вересня. Це перший проект фотоелектричної електростанції, підписаний міжнародною компанією на українському ринку.

Kolodiste

Сума контракту за проектом складає 100 мільйонів доларів США. China Energy буде відповідати за проектування, закупівлі, будівництво та введення в експлуатацію фотоелектричної електростанції потужністю 100 МВт. У проекті будуть використовуватися високоефективні монокристалічні моноелектричні фотоелектричні модулі, які після завершення будуть напряму підключатися до місцевої електросети.

У 2021 році виконуться 10 років з дня встановлення китайсько-українського стратегічного партнерства. У червні цього року Китай та Україна спільно підписали угоду щодо поглиблення співробітництва в галузі будівництва інфраструктури. Підписання цього проекту є останнім досягненням спільного будівництва Китаю та України «Поясу і Шляху» для вдосконалення якісного розвитку, а також є моделлю для практичної реалізації співробітництва у сферах інфраструктури будівництва між двома країнами.

Після того, як проект буде завершено, він додасть чисту енергію та нові робочі місця у регіоні, покращить ситуацію з електрозабезпеченням у прилеглих до проекту районах та внесе позитивний вклад до оптимізації компанування енергосистеми України.

Це третій проект, підписаний Energy China International в Україні. До цього компанія також підписала EPC-контракти на будівництво заводу з переробки відходів Cindrigo1000TPD і проекту сміттєпереробного заводу "Карса" на Обухівщині (Київська обл.).

Джерело: сайт компанії China Energy Construction Co., Ltd.