Новини > Текст


В Україні відбулось відкриття першого у світі Музичного центру Конфуція

Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського стала першим освітнім закладом світу, де відкрився Музичний центр Конфуція, який впроваджує новий курс китайського музичного мистецтва.

kmck 1

Церемонія відкриття відбулась за участю Надзвичайного і Повноважного Посла КНР в Україні Ду Вея, заступника міністра освіти і науки України Максима Стріхи, представника Міністерства культури України Олександра Хльобаса, ректора НМАУ ім. П. І. Чайковського Максима Тимошенка та делегації Центральної консерваторії Китаю на чолі з Лю Юенінь.

kmck 2

Офіційна частина церемонії відкриття пройшла у фойє Оперної студії НМАУ ім. П. І. Чайковського, де відбулась презентація аудиторії Музичного центру Конфуція.

kmck 3

Продовженням заходу став святковий концерт, присвячений знаменній події.

kmck 4

Зустрічали шановних гостей студенти та викладачі у Великому Залі імені Героя України Василя Сліпака під гімн Академії.

kmck 5

За традицією вступне слово взяв ректор НМАУ ім. П. І. Чайковського Максим Тимошенко, який привітав усіх з надзвичайною подією не тільки для консерваторії, а й для всієї України.

kmck 6

Висловлюючи величезну подяку за сприяння у відкритті новітнього центру, Максим Тимошенко подарував Надзвичайному та Повноважному Послу КНР в Україні Ду Вею першу Пам’ятну медаль до 105 – річчя від заснування Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.

kmck 7

В свою чергу Ду Вей висловив найщиріші сподівання, що цей вагомий крок назустріч зміцненню культурних зв’язків двох сильних держав призведе до значного розвитку культури і мистецтва в Україні та Китаї.

kmck 8

Отримали пам’ятну медаль – заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха, який промовив теплі слова вітання з нагоди чудової події, всесвітньовідомий композитор Є Сяоган та голова Музичного центру Конфуція у Китаї Лю Юенінь.

kmck 9

kmck 10

kmck 11

kmck 12

kmck 13

kmck 14

kmck 15

kmck 16

kmck 17

kmck 18

kmck 19

Джерело: сайт Національної музично академії України імені П.І. Чайковського