Новини > Текст


Україна домовилась з Китаєм про експорт ріпакового шроту і меду

Українська делегація під час зустрічі з Генеральною митною адміністрацією КНР підписала два протоколи щодо експорту ріпакового шроту і меду.

Qian Hongshan Taras Kachka

Про це у Facebook повідомив торговий представник України Тарас Качка.

"Ми також завершили узгодження протоколу по м’ясу птиці (а отже свою мету відкрити цей товар до кінця цього року я не полишаю).

Ну і нарешті - підписали два протоколи щодо ріпакового шроту і меду. Так що шановні виробники - можете відправляти", - написав Качка.

Taras Kachka 2

Качка заявив, що торгові відносини з КНР можуть в найближчому майбутньому стати серйознішими.

Taras Kachka 3

"Короткий підсумок - наші відносини з Китаєм мають всі шанси перерости в системні, серйозні і по справжньому дорослі. Цим шансом потрібно скористатися не задля отримання кількох кредитів, а для побудови міцної основи для довгострокової співпраці", - резюмував торгпред.

Taras Kachka 4

Нагадаємо, Європарламент на засіданні 26 листопада ратифікував зміни в угоду між ЄС і Україною щодо збільшення квоти для безмитного експорту м'яса птиці з України.

Джерело: Економічна правда

 

Доповнено:


Протоколи, підписані у ході проведення Сьомого засідання українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва у галузі сільського господарства, яке проходило у м. Пекін 27 листопада 2019 року:

Протокол між Держпродспоживслужбою та Головним митним управлінням КНР щодо вимог для меду, що експортується з України до КНР

Протокол ветеринарно-санітарних та фітосанітарних вимог щодо експорту шроту ріпакового з України до КНР між Держпродспоживслужбою та Головним митним управлінням КНР